Wózek dziecięcy 3w1 Mima Xari

Wybór wózka dla dziecka powinien być dokładnie przemyślany, gdyż najczęściej służy on dziecku prawie codziennie w pierwszych trzech latach życia. Podczas wyboru należy zwrócić uwagę na kilka kluczowych aspektów oraz zapoznać się z ofertą znanych i renomowanych marek. Ważne aby wybierać wózki spełniające wszelkie normy bezpieczeństwa i posiadające konieczne atesty. 

 Wózek dziecięcy 3w1 – na jakie elementy warto zwracać uwagę?

Zestaw wielofunkcyjny, składający się ze stelaża, gondoli, fotelika samochodowego oraz siedziska spacerowego to najczęstszy wybór wśród przyszłych rodziców. Takie rozwiązanie jest również bardzo korzystne pod względem cenowym. Dzięki kompatybilnym częściom za jednym ruchem ręki w stelaż można wpiąć dowolny element. Szczególną uwagę należy zwrócić na rozmiar i typ kół, które powinny być niezawodne w każdym terenie.

wózki dziecięce 3w1

Wózek Mima Xari – modny design, pełne bezpieczeństwo

Model Mima Xari łączy w sobie funkcjonalność oraz ponadczasowy wygląd. To idealny wybór do jazdy po mieście jak i jego obrzeżach, gdyż dzięki specjalnej technologii zastosowanej w kołach charakteryzuje go duża zwrotność, niezawodność, wytrzymałość i lekkość prowadzenia. Gondolę można bardzo szybko przemienić w kompaktową spacerówkę z regulowaną pozycją oparcia, dzięki czemu użytkownicy mają mniej elementów do przechowywania.

Ważne, aby siedzisko w razie potrzeby można było szybko zamontować przodem lub tyłem do kierunku jazdy, w zależności od potrzeb dziecka bądź aktualnie panujących warunków. Mima Xari to wózek, który posłuży malcowi aż do osiągnięcia wagi 22 kilogramów, co jest bardzo rzadkie w tej kategorii wózków.

Zamykany kosz na zakupy to idealne rozwiązanie, gdyż wszystkie akcesoria są dyskretnie zakamuflowane oraz nic nie ma szans wypaść w trakcie jazdy nawet po nierównym terenie. Regulowana rączka pozwala dostosować wysokość dla jak najwyższego komfortu rodziców. Cały wózek można złożyć do niewielkich rozmiarów przy pomocy jednego przycisku.

Istotne są pasy z szybką regulacją, dzięki czemu dziecku można niezależnie od wieku zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa podczas wspólnych podróży.

Post Author: adminiusz23

Dodaj komentarz