Gadżety dla fotografa w hurtowni z prezentami

W dobie ciągłego doskonalenia produktów oraz usług fotograficznych jedno pozostaje niezmienne i ciągle najważniejsze. Mowa tu o światle i czasie ekspozycji. Bez względu na to czy pracujesz na sprzęcie analogowym czy cyfrowym, a może Twoja fotografia polega na robieniu zdjęć lub filmów aparatem z telefonu komórkowego to by zrobić świetnej jakości zdjęcie lub film potrzebujesz dobrego światła i stabilnego podłoża. Zobacz jakie gadżety i akcesoria okażą się pomocne.

Czym jest to światło?

Jest to element nieodłączny w fotografii od czasu jej powstania , fotografowie do wykonywania zdjęć studyjnych, plenerowych potrzebują światła rozproszonego. Być może pamiętasz na starych fotografiach Twojego ojca z imienin cioci jak te zdjęcia wyglądały? Prześwietlone lampą biły po oczach, cień za wujkiem spowodowany lampą błyskową… czy coś Ci to mówi?

W naszej ofercie znajdziesz lampy pierścieniowe tzw Ringi do wykonywania zdjęć studyjnych oraz do doświetlania portretów w plenerze. Sposób pracy jest bardzo prosty – lampa posiada końcówkę USB, przez co można podpiąć ją do źródła energii i cieszyć się z jej pracy. Co najciekawsze w studiu wiadomo dostęp prądu jest nieograniczony i lampę wystarczy podpiąć do gniazdka w plenerze natomiast podpinamy do zewnętrznego źródła energii np. power bank lub zewnętrzny akumulatorek.

Dlaczego warto?

W odróżnieniu od standardowego FLASH’a podczas pracy lampy LED posiadamy ciągle dostateczne źródło światła bez względu na warunki panujące na zewnątrz np. w plenerze. Na swoich fotografiach nie znajdziemy niechcianych cieni, ani efektów „przepaleń” ponieważ światło generowane z lampy LED jest miękkie i rozproszone – całkowicie pożądane przez profesjonalistów.
Lampy LED wyposażone są w zewnętrzny panel, którym zmieniamy kolor barwy światła (ciepły,zimny,biały) i natężenie mocy oświetlenia.

Dla kogo przeznaczone są lampy LED?

Dla każdego profesjonalisty, który potrzebuje zewnętrznego doświetlania postaci lub produktu. Dla osób amatorów, którzy nie posiadają dostatecznego zaplecza finansowego na drogie softboxy. Efekt wykonania fotografii bądź nagrywania filmów ze światłem lampy LED pozostawia doskonałą jakość w niewielkiej cenie.

Zobacz pozostałe gadżety w hurtowni z prezentami: https://gadget-master.pl/pol_m_Wszystkie-produkty-461.html

Post Author: adminiusz23

Dodaj komentarz