Czym jest endermologia?

Jeżeli zależy nam na poprawieniu swojego wyglądu, powinniśmy rozważyć zabieg endermologii, która efektywnie uaktywnia metabolizm tkanki tłuszczowej nieposłusznej na jakąkolwiek dietę oraz nawet skomplikowane ćwiczenia, a także stymuluje do produkcji włókien kolagenowych, co może wspomóc walkę o sprężystą skórę oraz kształtne ciało.

Co to jest endermologia?

Endermologia Kraków to jednak przede wszystkim zabieg wyszczuplający oraz skutecznie modelujący naszą sylwetkę. Działa on na twarz i pozwala wysmuklić podbródek oraz ujędrnić i odświeżyć skórę. Na czym polega odchudzające oraz antycellulitowe działanie endermologii? To masaż wykonywany z potężną siłą nacisku, który efektywnie oddziałuje na skórną oraz podskórną tkankę łączną, w związku z tym ma funkcjonowanie odchudzające, odmładzające i oczyszczające terapeutyczne, ponieważ zmniejsza różnorodne rodzaje bólu.

Jak wygląda zabieg endermologii w Krakowie?

Pacjentka ubiera się w kombinezon, który przylega do ciała, dzięki czemu maszyna nie ma otwartego kontaktu ze skórą. Masaż taki jest wykonywany za pomocą sterowanej komputerowo głowicy, która składa się z dwóch ruchomych, samorządnie pracujących rolek i komory ssącej.

W trakcie zabiegu endermologii, pod wpływem ogromnego  ciśnienia, pomiędzy rolki zostaje wciągnięty mały fałd skóry, która przybiera w jego trakcie kształt fali. Wówczas skóra jest bardzo rolowana od wewnątrz, a także na zewnątrz, przez co w ten sposób zabieg oddziałuje produktywnie na najbardziej głębokie warstwy skóry, a tkanka jest pobudzana do regeneracji. Intensywność tego masażu zależy przede wszystkim od partii ciała. Zabieg energicznie oddziałuje na skórną oraz podskórną tkankę łączną właściwą, która składa się w głównej mierze z komórek zwanych fibroblastami. Komórki te produkują kolagen oraz elastynę, które odpowiadają za sprężystość, a także elastyczność skóry.

Więcej: http://leaclinic.pl/endermologia-krakow

Post Author: adminiusz23

Dodaj komentarz